נמאס לך להסתיר את החיוך? נסה ציפוי שיניים

תוכן עניינים

נמאס לך להסתיר את החיוך? ריכזנו עבורך מידע רלוונטי ומועיל על טיפול ציפוי שיניים.

לאורך השנים, טכנולוגיית טיפולי השיניים התקדמה בצעדים מופלאים; מסתימת חורים, ועד עקירות ויישור שיניים. יש לזכור ששיניים נשחקות עם השנים, הן מתיישנות ולכן האיכות שלהן נפגעת. כמו כן, עישון סיגריות או אכילה ושתייה של מוצרים מסוימים בתדירות גבוהה, גם עלולות לגרום לפגיעה באיכות השן. במקרים מהסוג הזה מומלץ לבדוק אופציה לטיפול ציפוי שיניים.

נמאס לך להסתיר את החיוך? נסה ציפוי שינייםמקרים בהם מומלץ לבצע ציפוי שיניים

הטיפול קיים עבור מצבים בהם הנכם סובלים משיניים שבורות, שיניים עם מרווחים בולטים, שיניים שהחליפו צבעים מסיבות שונות או אפילו כאשר הנכם מעוניינים לשנות את צורת השיניים מכל סיבות אסתטיות אחרות.

מהו בעצם ציפוי שיניים?
מדובר בשכבת חומר דקה המודבקת על פני השן שלכם. למעשה, השכבה מצפה את השן ומעניקה לה צורה וצבע אשר שונים במראם מהשיניים הרגילות שלכם.

ציפוי חרסינה
ציפוי שיניים מסוג זה מיועד עבור ארבעת השיניים הקדמיות בפה, המבוססות על צורת השיניים של המטופל לפי מידות הנלקחות לפני כן. ברוב המקרים, ציפוי החרסינה יעבור השחזה של השן, מתוך כוונה ליצור את העובי הנכון שיאפשר לשיניים לעמוד בלחץ המופעל עליהן בעת לעיסת מזון. כמו כן, ישנה חשיבות להשחזה בכך שתיווצר התוצאה האסתטית המושלמת עבור המטופל.
לאחר הדבקת הציפויים תיתכן רגישות לחום או קור. רגישות זו היא תוצאה של הסרת שכבה מהשן והקרבה לעצב  מידת מה של רגישות היא נורמאלית בהחלט ונעלמת בדרך כלל בתוך שבוע עד שבועיים. אם הרגישות לא עוברת בפרק זמן זה יש לפנות לרופא
כדי למנוע בעיות היגיינה, יש לצחצח את השיניים במשחת שיניים שאיננה משפשפת ולהשתמש בחוט דנטאלי לפחות פעמיים ביום.

יתרונות עיקריים
– כמעט בלתי אפשרי למצוא הבדלים בין שן טבעית לבין ציפוי חרסינה.
– בשונה משיניים טבעיות, ציפויי חרסינה לשיניים אינם מוכתמים בקלות בכתמי קפה, תה וסיגריות מכיוון שהם עשויים מחומרים מתקדמים ועמידים להכתמה.
– השיניים הטבעיות שלך נשארות כמעט שלמות.
– ציפוי השיניים הופך גם שיניים שעמידות בפני הלבנה לבעלות צבע לבן בוהק.
– טיפול ביתי טוב יבטיח שמירה על הטיפול למשך שנים!

טיפול של ציפוי שיניים מציע לכם שינוי מהפכני בפה שלכם, עם שיניים חדשות ויפות, שהן כשלעצמן רק ירצו לגרום לכם לחייך. 

למידע נוסף ותיאום תור לייעוץ התקשרו אלינו: 03-5470755