טיפול בפגמים בשיניים באמצעות ציפוי שיניים

חשיבות מראה השיניים והחיוך בפרט ברור וידוע לכל, עם זאת אנשים רבים חוששים לחייך בגלל פגמים בשיניים ובמראה חיוכם. ציפוי שיניים עשוי לסייע באופן משמעותי תוך פרק זמן קצר ובאיכות מעולה.

טיפול בפגמים בשיניים באמצעות ציפוי שינייםציפוי שיניים- ציפויי חרסינה דקיקים (למינייטוציפויים ישירים:

שיפורים באיכות החרסינות ובאיכות החומרים המרוכבים המיוצרים כיום בטכנולוגיית ננו-חלקיקים מאפשרים בהליך ציפוי שיניים קבלת שחזור אסתטי של שטח פני השן תוך שעות או ימים אחדים ובאיכות מדהימה.

ציפוי פני שטח השן מתאים במיוחד ללקוחות הסובלים מפגמים אסתטיים בשיניים, כמו גוון כהה הנובע מעישון, מנטילת תרופות ומהכתמות שונות.כשמשחזרים שיניים, בעיקר שיניים קדמיות, חשוב מאוד שהשחזור ייראה טוב ויתמזג היטב בפה באופן טבעי, כלומר יתאים למבנה הפה והפנים מבחינת צורה, צבע והתמזגות בשן. ברוב המקרים אנחנו שואפים לשפר את הטבע – בעיקר מבחינת צורת השן, מיקומה והגוון שלה. ציפויי למינייט חדישים מאפשרים לנו לעשות זאת. מדובר במעין עלים דקיקים המצפים את הדופן החיצונית של השן, הם דורשים הסרה מינימלית של חומר שן, מבוצעים תוך ימים ספורים ומאפשרים שיפור ניכר בגוון השן ובצורתה, כולל ישור של שיניים עקומות. ציפוי שיניים מסייע ללקוחות לשפר דרמטית את החיוך תוך זמן קצר.

מרפאת השיניים בניהולו של ד”ר פרמון ערן הינה מן המתקדמות והאיכותיות בישראל.
במרפאתנו אנו מבצעים טיפולי  ציפויי שיניים בשיטות מתקדמות ביותר. למידע נוסף התקשרו אלינו: 03-5470755