הדרך לחיוך מושלם מתחילה כאן

הדרך לחיוך מושלם מתחילה כאןבריאות הפה היא דבר חשוב מאוד ותהליך שיש לשמר אותו מדי יום ובצורה נכונה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את הפעולות שיובילו אתכם לחיוך מושלם

צחצוח שיניים
הקפדה על צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום היא התחלה נכונה בדרך ל- חיוך מושלם, אך זה לא מספיק. אנשים הסובלים מריח רע או בעיות אחרות בשיניים, יכולים גם לפנות עוד דקה ביום (אחרי ארוחת צהריים למשל) כדי להעניק להן את היחס המושלם.

שיננית
לא מעט אנשים חוששים מטיפולי שיניים, בין השאר גם מפגישה עם שיננית. לא כדאי להזניח טיפול מהסוג הזה, משום שניקוי השיניים על ידי שיננית הוא דרך מצוינת בדרך ל- חיוך מושלם. הקפדה על טיפול כזה, לפחות פעמיים בשנה, גם ינקה את הפה והשיניים וגם יסיר אבנית ולכלוכים שונים שהצטברו עליהם לאורך התקופה. כמו כן, זה לא סותר ביקורת אצל רופא שיניים אחת לחצי שנה כדי לבדוק את מצבן של השיניים.

טיפולי ציפוי שיניים
הטיפול קיים עבור מצבים בהם הנכם סובלים משיניים שבורות, שיניים עם מרווחים בולטים, שיניים שהחליפו צבעים מסיבות שונות או אפילו כאשר הנכם מעוניינים לשנות את צורת השיניים מכל סיבות אסתטיות אחרות.
מדובר בשכבת חומר דקה המודבקת על פני השן שלכם. למעשה, השכבה מצפה את השן ומעניקה לה צורה וצבע אשר שונים במראם מהשיניים הרגילות שלכם.
טיפול מהסוג הזה הוא דרך מצוינת בדרך ל- חיוך מושלם.

הלבנת שיניים בלייזר
שיטת הלבנת שיניים בלייזר מתבצעת באופן חד פעמי, וכוללת טיפול שבו חומר הלבנה נמרח על גבי השיניים ומופעל באמצעות קרן לייזר.

יישור שיניים
כיום ישנן דרכים נוספות להגיע לחיוך מושלם, מדובר בשיטות שונות ומגוונות ליישור שיניים בצורה שקופה. אנשים החוששים ממראה של גשר יכולים להיוועץ עם רופא שיניים בנושא הזה ולשמוע על האפשרויות.

מרפאתו של ד”ר ערן פרמון הינה הנציגה הישראלית של רשת המרפאות העולמית Malo Clinic, מפתחת השיטה הייחודית להשתלות שיניים אול און פור
למידע נוסף נא להשאיר פרטים בתיבת צור קשר בטלפון  03-5470755