השתלת שיניים- הכירו מספר יתרונות של השיטה

הכירו מספר יתרונות של השתלת שינייםהשתלת שיניים  מדוע עליכם לשקול ברצינות את ההליך? הכירו כמה מהיתרונות שיעזרו לכם בתהליך קבלת ההחלטה.

1. השתלת שיניים והחיים עם שתלים דנטליים הם הדבר הכי קרוב לשיניים המקוריות שלכם – השתלים חזקים, יציבים, נראים טוב וטבעי בדיוק כמו השיניים טבעיות. בנוסף לכך השתלים מתפקדים ומרגישים בדיוק כמו שיניים אמיתיות ושומרים על תפקוד תקין של חלל הפה כמו שאר השיניים שלכם.

2. טיפול השתלת שיניים נועד כדי להחזיק מעמד- לכן הוא הפתרון היעיל ביותר לאורך זמן עבורכם. שלא כמו גשר דנטלי למשל, אשר מחזיק מעמד 5-10  שנים, שתלים דנטליים שקובעו בצורה מקצועית ואשר מטופלים בצורה נכונה, יכולים להחזיק עשרות שנים ואפילו חיים שלמים!

3. שתלים דנטליים מאפשרים לכם לשמור על איכות וסגנון החיים שלכם- עם שתלים דנטליים אתם לא צריכים להימנע משום פעילות או לחשוש מנפילת השתל במהלך דיבור. השתלים מקובעים לתוך עצם הלסת ואינם שונים משאר השיניים שלכם. תוכלו לנהל אורח חיים תקין ומאושר לאכול, לדבר, לצחוק ולעשות כל פעולה שהייתם עושים עם השיניים המקוריות שלכם.

4. השתלת שיניים שומרת על מבנה פנים וחיוך טבעי- פנים ללא שיניים עלולים לצנוח, להיראות שקועים ועצובים. שתלים דנטליים שומרים על מבנה פנים תקין ולא נראה שום שינוי חיצוני.

5. השתלת שיניים שומרת ומגנה על עצם הלסת- שלא כמו שיניים תותבות אשר מונחות על עצם הלסת, שתלים דנטליים מקובעים אליה כמו שורש שן רגיל ובכך שומרים על עצם הלסת.

6. השתלת שיניים מסירה מכם דאגות מיותרות- כאשר השתלים ממוקמים בצורה מקצועית, אתם יכולים לשכוח מהם ולהתייחס אליהם כמו לשיניים רגילות. תשכחו מהכוס המיוחדת שלתוכה צריך לשים את השיניים התותבות שלכם. פשוט שמרו על הגיינת פה תקינה ונהלו אורח חיים מאושר, צחצחו, נקו עם חוט דנטלי ושטפו את חלל הפה כמו כל אדם אחר.

7. כיום ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד – יחד עם כל היתרונות שצוינו, היתרון אולי הכי משמעותי הוא שניתן כיום לבצע את כל ההשתלה ביום אחד, “להיפטר” מהעניין במהירות ומקצועיות ולחזור תוך כמה ימים בלבד לשגרת חייכם! זהו יתרון עצום שחשוב מאוד לקחת בחשבון.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-5470755

מידע נוסף אודות השתלת שיניים ניתן למצוא באתר שלנו בלינק