נכתב ע"י ד"ר ערן פרמון בעל רשיון מטעם משרד הבריאות לישראל הבעלים של מרפאת מאלו קליניק

עיצוב שיניים ושיפור החיוך

עיצוב השיניים ושיפור החיוך

חיוך יפה פותח את לב הבריות. מחקרים רבים הוכיחו שאנשים בעלי חיוך נעים ואסתטי מצליחים יותר בחיים, מתקבלים למשרות ומתקדמים בעבודתם, ואף מאושרים יותר. “חייך וכל העולם יחייך אליך” אינו רק מטבע לשון, אלא דרך חיים. אנשים בעלי חיוך לא אסתטי ממעטים לחייך שמא יחשפו את הפגם לעיני זולתם, ובכך מונעים מעצמם את אחת מהנאות החיים הבסיסיות ביותר, כמו גם את היכולת לברך את זולתם בחיוך, וליצור אווירה חיובית ומשוחררת. אנו מזמינים אתכם לביקור במרפאתנו לבדיקת האפשרות לעיצוב השיניים ושיפור החיוך שלכם. אצלנו תוכלו לקבל את מלוא השירותים המתקדמים ביותר לצורך שיפור החיוך ועיצוב השיניים. 

עיצוב החיוך (Smile design) היא טכניקה ששוכללה במרפאתנו ומאפשרת קבלת שיפור אדיר תוך ימים או שבועות ספורים עד לתוצאה נהדרת של שיפור החיוך. שימוש בציפויים ישירים, עיצוב שיניים ובציפויי חרסינה (Laminate veneers)  מאפשרים קבלת תוצאות מדהימות שמעלימות כל פגם בצבע, צורה, מיקום וצפיפות השיניים. במקרים רבים אין צורך ביישור שיניים על מנת לבצע עיצוב חיוך. נשמח להציג בפניכם תוכנית אסתטית מקיפה לשיפור החיוך שלכם, ועימו גם חייכם. 

עיצוב שיניים הוא אחת האפשרויות הנוחות והחסכוניות ביותר לתיקון שיניים סדוקות, לא אחידות או מיושרות בצורה לא טובה כדי ליצור חיוך אטרקטיבי יותר. רופאי שיניים משלבים לעתים קרובות עיצוב או מתאר שיניים עם טיפול המכונה מליטה, הכרוך במריחת שרף לשיפור המראה הכללי של השיניים. השיניים הקדמיות הן המועמדות הטובות ביותר לעיצוב מחדש ומליטה.

 מהו עיצוב מחדש של השיניים? 

טכניקה של רפואת שיניים קוסמטית המסלקת כמויות קטנות של אמייל מהשיניים (הכיסוי החיצוני של השן) על מנת לשנות את צורתן, אורכן או משטחן של שן אחת או יותר. ההליך מתבצע בדרך כלל לתיקון שיניים עקומות, שיניים סדוקות או אפילו שיניים חופפות. הליך זה גם מהווה תחליף לגשר בנסיבות מסוימות. 

מי מתאים לעבור עיצוב מחדש של השיניים? 

אם אתם רוצים שהשיניים שלכם יהיו נטולות סדקים ושברים וייראו פחות צפופות וללא בורות או חריצים באמייל, אתם יכולים לעבור עיצוב מחדש של השיניים שלכם בתנאי שהן תקינות ובריאות. שיניים עלולות להיחלש אם מורידים מהן כמויות גדולות של אמייל, וזו הסיבה שצריך להגביל את עיצוב השיניים לשינויים קלים או לשלב פורניר והדבקות לקבלת המושלם. 

מהי הדבקה? 


שילוב של מליטה עם עיצוב מחדש יכול למלא 
סדקים ורווחים בין השיניים, להוסיף צורה ולשפר את צבע השן. ההדבקה כוללת מריחת שרף. השרף הוא צבעוני כדי לספק את התוצאה הטובה ביותר, אם כדי להתאים או לשפר את צבע השן הטבעי. לפני מריחת השרף, רופא השיניים מטפל בפני השן בכלי דמוי דרמל כך שהשרף נדבק היטב. זה יכול לגרום לרגישות מסוימת, ולכן הרופא עלול להרדים את האיזור. ההדבקה אורכת 30 דקות עד שעה, ואם מטפלים ביותר משן אחת, המטופל עשוי להזדקק למספר פגישות. 

איך מטפלים בשיניים אחרי? 


שיניים מעוצבות ו
ישרות דורשות המשך טיפול כדי לשמור על המראה האטרקטיבי שלהן. למשל, על המטופלים להימנע מלעיסת ציפורניים, נשיכת עטים, אכילת מזון קשה ופתיחת דברים בעזרת שיניהם כדי להפחית את הסיכונים לשברים וסדקים. הקפידו לצחצח עם משחת שיניים פעמיים ביום כדי לעזור לשמור על שיניים לבנות ונקיות מכתמים לאחר הטיפול. עישון, קפה, תה ויין אדום הם חומרים שיכולים להכתים את השרף, ולכן יש להימנע גם מהם. עיצוב שיניים יכול לספק הגברה משמעותית של הביטחון העצמי. בהשוואה לגשר ואפשרויות אורתודונטיות אחרות, קווי המתאר והמליטה של ​​השיניים הם בין הפתרונות המהירים והזולים ביותר. 

למידע נוסף נא להשאיר פרטים בתיבת צור קשר משמאל או בטלפון 03-5470755

דילוג לתוכן