ציפוי שיניים

במרפאתו של ד”ר ערן פרמון ברמת השרון, הנציגה הרשמית של רשת המרפאות העולמית – מאלו קליניק, מבצעים, בין יתר הטיפולים, טיפולי ציפוי שיניים בגישה חדשנית ובמכשור המתקדם ביותר, אשר עומדים בכל דרישות תווי התקן ויקנו לכם את הביטחון כי הטיפול שתקבלו הינו הבטוח, היעיל והחדשני ביותר הקיים בתחום אשר בסופו תקבלו את החיוך המושלם עבורכם.

במרפאה אנו מבצעים ציפוי שיניים בשיטות מתקדמות הנותנות מענה לסוגים רבים של פגמים אסתטיים: רווחים בין שיניים, שיניים שבורות ו/או מוכתמות, שוני בין מידות השיניים, שוני בין גווני השיניים. כשהמטרה: חיוך מושלם! כל זאת בקליניקה מודרנית השוכנת במבנה יפהפה עם גישה נוחה וחנייה מרובה.

הרצון לשיניים אחידות בגדלים תואמים ובגוונים בהירים הינו רצון אסתטי וקוסמטי בעיקרו. ציפוי שיניים הינו הליך די פשוט המקנה לשיניים מראה בריא ונקי, בו מתבצעת הדבקת חומר מלאכותי לשן המקורית.

מאות אנשים כבר עברו טיפול ציפוי שיניים ברמת השרון, הרצליה, רעננה והסביבה ומסתובבים עם חיוך בוהק מתמיד!

בתחום ציפויי השיניים ישנן מספר טכניקות, ההחלטה על בחירת הטכניקה המתאימה נעשית תוך התיעצות עם הרופא ולאחר בדיקה מעמיקה של הצרכים הספיציפיים של המטופל להלן שלוש שיטות אפשריות מהן ניתן לבחור את השיטה המתאימה ביותר לביצוע הטיפול:

  • ציפוי שיניים בחרסינה למינייט – השן אותה מצפים עוברת שיוף קל המאפשר הדבקה של חרסינה בעזרת למינציה. דיוק ועדינות במהלך הטיפול יביאו לתוצאה מעולה. השיטה לא פוגעת בחוזק השיניים, הצבע נשמר לתמיד, הפעולה אינה מכאיבה ובדרך זו ניתן לפתור את בעיות האסתטיקה במערכת השיניים.
  • ציפוי שיניים לומינרס – ציפוי בחרסינה עמידה ודקה במיוחד, נעשה ללא צורך בהשחזת השן וניתן לביצוע בכל השיניים.
  • ציפוי שיניים ישיר –  מדובר בהליך פשוט ומהיר יחסית בו הרופא מצפה את השן דומה לחומר בו מבצעים סתימה לבנה. הקרנה על השן במכשיר מיוחד מחברת את החומר לשן. טיפול זה יעיל וזול במיוחד ומתאים במקרים ספציפיים בלבד.

טלפון אחד והחיוך זוהר מתמיד!

למידע נוסף נא להשאיר פרטים בתיבת צור קשר משמאל או בטלפון 03-5470755