נכתב ע"י ד"ר ערן פרמון בעל רשיון מטעם משרד הבריאות לישראל הבעלים של מרפאת מאלו קליניק

אול און פור

אול און 4ד"ר ערן פרמון הינו הנציג הרשמי של הרשת העולמית 'מאלו קליניק' – maloclinic המובילה בשיטת אול און פור להשתלות שיניים ביום אחד. השיטה המהפכנית ששינתה את תחום השתלות השיניים:

  • אחוז הצלחה גבוה (98%)
  • אין צורך בפעולה כירורגית חודרנית, יקרה ומכאיבה.
  • הטיפול קצר – תוך יום ניתן לעבור את כל הליך ההשתלה.
  • השיטה ישימה בחולים שנמנע מהם לעבור השתלת עצם: סכרת, אוסטאופורוזיס ומחלות אחרות.
  • מבחן התוצאה – שיניים הנראות ומרגישות טבעיות.
צרו איתנו קשר

אול און 4

לעיתים נוצר צורך בפעולות רציניות יותר מתחזוקת השיניים הקבועה, למשל השתלת שיניים. במקרים שונים של שיניים חסרות – יש צורך בפעולה כירורגית. בדרך כלל פעולה כזו מצריכה השתלת עצם או הרמת סינוס כדי לפנות מקום ל'שתילת' שיניים חדשות. פעולות אלו מצריכות זמן רב, כסף מרובה והכאב המלווה אותן מונע מרבים להנות מפה מלא שיניים ומהבטחון שמתלווה לחיוך רחב.

ובכן, יש חדש! בשיטה היחודית, אול און פור, ניתן לעבור ביום אחד מחיוך לא אסטטי לחיוך נוצץ. השיטה שפותחה ע"י דר' פאלו מאלו מפורטוגל, המייסד והבעלים של רשת המרפאות maloclinic (שנציגה הרשמי בישראל הוא דר' ערן פרמון), נותנת מענה לכל אותם אנשים שהטיפול הסטנדרטי מרתיע אותם, אך ישמחו לקבל פיתרון חדשני, זול, קל ומהיר מהשיטות הותיקות.

בבחינה דקדקנית ומדעית הגיע דר' מאלו למסקנה כי עומס הלעיסה מתחלק ברובו על שני השתלים הקדמיים ביותר ובשני השתליים האחוריים ביותר. כלומר, הפעולות העיקריות נעשות ע"י ארבעה שתלים, ולכן פותחה שיטת אול און פור, פריצת דרך עצומה בתחום השתלת שיניים, ומנצלת באופן מיטבי את העצם הקיימת.

ד”ר פרמון מוסמך מטעם ד”ר מאלו ליישום השיטה בישראל. במרפאתנו מקפידים על יישום השיטה המקורית של חברת Nobel Biocare השבדית.

מתברר כי בשיטת, און פור, כמעט 100% מהמטופלים אינם זקוקים להשתלת עצם, לא בלסת העליונה ולא בלסת התחתונה.

בשיטה אול און פור מוחדרים ארבעה שתלים מיוחדים בזווית של 45 מעלות ועליהם מורכבים ביום ההשתלה מערכת שיניים בת 14-12 שיניים, השיניים נראות טבעיות ומרגישות טבעיות. זהו שינוי יעיל, מרענן וקצר, והתוצאות מספקות פתרון עמיד, יציב ושלא ניתן לשליפה.

אסתטיקה הינה פן חשוב מאוד בתחום רפואת השיניים, אולם האסתטיקה הינה רק פן אחד. אדם עם מחסור בשיניים סובל לעיתים גם מתזונה לקויה והגייה בעייתית. כמו כן יכולת הלעיסה נפגעת, מגוון המאכלים מצטמצם, ולעיסת מזון מוצק וחיוני כמו ירקות וחלבונים כמעט ובלתי אפשרי.

בשיטת – אול און פור תקבלו פתרון מהיר וקל למצב.

בטיפולי אול און פור הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית. נכנסים – מטופלים – ויוצאים עם חיוך מלא שיניים!

למידע נוסף התקשרו אלינו: 03-5470755

לסרטון קצר בנושא השתלת שיניים אול און פור שהכנו לערוץ הבריאות לחצו כאן

דילוג לתוכן