יתרונות וחסרונות להשתלת שיניים בשיטת אול און פור

תוכן עניינים

all on 4 implantבימינו, השתלת שיניים מסורתית היא עדיין שיטה מאוד פופולארית עקב העובדה שהיא מציעה פתרון בטוח ונוח שנראה ומרגיש בדיוק כמו שיניים רגילות, לעומת שיניים תותבות וגשרים למינהם שהם נוחים ויעילים פחות. יחד עם זאת, השתלת שיניים מסורתית לא נתנה פתרון למטופלים שעקב מחסור בעצם לסת או בעיות אחרות אינם יכולים לבצע השתלת שיניים רגילה בלי לעבור ניתוחים מקדימים שהם יקרים וכרוכים בכאב והמתנה נוספים. בדיוק בשביל אותם מטופלים, פותחה שיטת “אול און פור”

מה זה בעצם אול און פור?

שיטה זו מתבססת על פרוטוקול מקצועי שקבע  מפתח השיטה, ד”ר מאלו. הפרוטוקול נקבע לאחר אלפי טיפולים במטופלים שעברו השתלת שיניים רגילה. ד”ר מאלו בדק ומצא כי העומס העיקרי בחלל הפה נופל על ארבעה שתלים מרכזיים (שניים בלסת התחתונה ושניים בעליונה) ושניתן להתקין עליהם סט של כתרים. ואכן, בשיטת האול און פור  מתבססים על ארבעה שתלים בלבד שעליהם מונחים הכתרים שמתפקדים כמו שיניים רגילות לכל דבר ועניין. אול און פור מאפשרת החדרת שתלים גם למטופלים עם עצם לסת חסרה ובכך מנגישה להם את האופציה לבצע השתלת שיניים בקלות ובמהירות.

יתרונות לרוב, חסרונות מעט

  • שיטת אול און פור מאפשרת לכם להימנע מניתוחים מקדימים כמו ניתוח להשלמת עצם לסת. בכך היא מקצרת את זמן הטיפול הכולל ומונעת כאבים ותופעות לוואי שמופיעים לאחר ניתוחים דנטליים. בכל מקרה, תופעות הלוואי והכאב לאחר השתלת שיניים בשיטת אול און פור פחותים בהרבה מהשתלת שיניים רגילה.
  • אול און פור מאפשרת לכם לסיים עם כל תהליך השתלת השיניים עוד באותו היום. הניתוח קצר משמעותית מניתוח השתלת שיניים רגיל ומאפשר לכם להתחדש בסט שיניים חדש ומרהיב עוד באותו היום.

אם כך, מה הם החסרונות?

  • אול און פור אמנם שיטה מוצלחת ונוחה, אך היא אינה מתאימה לכל אחד. ישנן בעיות דנטליות שונות כמו דלקת בשיניים או בחניכיים שעלולות למנוע את הצלחת הניתוח. לאחר בחינה של ההיסטוריה הרפואית שלכם, הרופא המומחה שלכם יחליט האם אתם מתאימים או לא לביצוע הניתוח.
  • מחיר השתלת שיניים בשיטת אול און פור יקר יותר בהשוואה להשתלת שיניים רגילה. זה משהו שעליכם לקחת בחשבון כשאתם שוקלים באיזו שיטה לבחור. יחד עם זאת, המחיר שווה את היתרונות ואת התוצאה הסופית ובהתחשב בכך שההשתלה אמורה להחזיק שנים רבות ואף חיים שלמים, היא לחלוטין שווה את המחיר.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר בטלפון : 03-5470755

לסיפור ההצלחה של שוש עם שיטת האול און פור לאחר הרבה נסיונות השתלת שיניים מסורתיות הקליקו