שאלות נפוצות על השתלות שיניים ביום אחד בשיטת אול און פור

השתלות שיניים ביום אחד בשיטת אול און פור - שאלות נפוצותמדי יום מגיעות אלינו שאלות בנושא השתלות שיניים ביום אחד. הצוות שלנו הכין תשובות שיסייעו לכם להבין לעומק את התהליך.

מהו זמן הישרדות של הטיפול?
למרות שההיגיון אומר שאם יש 10 שתלים, אז הגשר יחזיק זמן רב, הוכח שאין הדבר כך. מחקרים מרובים לאורך שנים מראים כי סיכויי הישרדות של השתלות שיניים ביום אחד בשיטת all on 4 לאורך 10 שנים הוא %93 ,מספר מדהים לכל הדעות.

האם 4 שתלים יחזיקו גשר שלם
ד”ר מאלו בדק רבות את הכוחות המופעלים על שתלים בשיקום של לסתות שלמות וגילה שמעל 90% מכוחות הלעיסה מתפזרים לשני השתלים הקיצוניים ביותר מאחור ולשני השתלים הקדמיים ביותר,  בשיתוף עם חברת השתלים האיכותית בעולם וממציאת השתל הדנטלי, Nobel , פיתח ד”ר מאלו שתל ייחודי שיכול לשאת לשאת את כוחות הלעיסה, שיטת השתלת השיניים שפיתח ד”ר מאלו , אול און פור, מאפשרת ל4 שתלים לשאת את כל כוחות הלעיסה שבפה.

האם הטיפול כואב?
הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית או כללית עם הכנה תרופתית מתאימה. תתכן אי נוחות ונפיחות מסוימת כשבוע לאחר הפעולה. רוב המטופלים מדווחים כי המטרד היה מינימאלי והמאמץ היה כדאי.

מה קורה אם אחד מארבעת השתלים נכשל, האם הכול קורס?
לא! מערכת השיניים יכולה להישאר יציבה לתקופה של ארבעה חודשים גם על שלושה שתלים. אם שתל נכשל, מחדירים במקומו שתל אחר ומוסיפים אותו למערכת השיניים.

האם ההצלחה מובטחת?
לשיטת אול און פור סיכויי הצלחה הגבוהים ביותר בעולם רפואת השיניים יש להדגיש כי שיעורי הצלחה הגבוהים מותנים בכך שהשתלת השניים מבוצעת לפי הפרוטוקול המקורי של ד”ר מאלו ולא על פי תחליפי השיטה.

האם ניתן לבצע את השיטה במטופלים סיסטמיים?
ניתן לבצע את השיטה במטופלים רבים הסובלים ממחלות כלליות קשות כגון מחלות לב-ריאה, יתר לחץ דם ועוד סוגי מחלות שביגנן לא ניתן לבצע הליכים כרורגיים מרובים. זאת משום שהחלק הכרורגי שבשיטה החדשנית קטן יחסית ומסתיים בטיפול אחד.

כיצד ניתן לטפל בבעיות בגשר השיניים?
כל תיקון מרגע ההרכבה הוא פשוט: הרופא מבריג החוצה את הגשר, מתקן ומחזיר מיד, כלומר התיקון מהיר ובעלות נמוכה מאוד

פנו אלינו בטלפון: 03-5470755