רפואת שיניים ושיקום הפה

תוכן עניינים

תחום רפואת השיניים בכלל ושיקום הפה זוכים לעדנה משמעותית בזכות הטכנולוגיה המתקדמת. הטכנולוגיה המודרנית מסייעת בפיתוח שיטות חדישות, שמשפרות את הליכי הטיפול השונים והופכים אותם למהירים יותר ויעילים יותר ואף מאפשרים טיפולי השתלות שיניים ביום אחד.

רפואת שיניים ושיקום הפה ביום אחדכיצד היו טיפולי רפואת שיניים בעבר

בעבר, תהליכים כירורגיים בחלל הפה הצריכו זמן טיפול והחלמה רב ואף היו נמשכים מעל לשנה. כיום, ניתן לעבור את תהליך שיקום הפה ביום אחד וכן את השתלות השיניים דרך הליך כירורגי אחד וממוקד.

שיטת השתלות שיניים ביום אחד נקראת אול און 4  והיא פותחה ע”י ד”ר פאולו מאלו מפורטוגל. השיטה מבוססת על טכניקת השתלה של 4 שתלים העשויים מסגסוגת טיטניום. הליך ההשתלה מאוד ספציפי ומדויק ומתבצע ביום אחד  בהליך מחדירים 2 שתלים בזווית של 90 מעלות לחלק הקדמי של הלסת ו-2 שתלים בזווית של 45 מעלות בחלק האחורי של הלסת. צורת טכניקת ההשתלה הזו מייצרת תשתית ומבנה כללי חזק ויציב שעליו מניחים גשרים שיניים הכוללים בין 10 ל-12 שיניים. גשרי השיניים מוברגים על גבי 4 השתלים ויוצרים בחלל הפה מערכת שיניים חדשה, בריאה וקבועה.

כיום, בזכות שיטת אול און 4, יותר ויותר מטופלים יכולים לעבור את הליך השתלות השיניים במספר מועט של פעולות כירורגיות ובזמן קצר יותר. ביצוע הליך השתלות השיניים באמצעות השיטה בהתאם לפרוטוקול המקורי ועל ידי רופא מומחה, מורידים בצורה משמעותית את רמת הסיכון לזיהומים וסיבוכים רפואיים. הנתונים מדברים בעד עצמם ומצביעים כי מטופלי שיטת השתלות השיניים ביום אחד – אול און 4 עוברים את תהליך השתרשות השתלים בהצלחה רבה וללא הפרעות.

טיפולי שיקום הפה ביום אחד, מתאימים למטופלים רבים ולמקרים שונים ובהם גם למטופלים הסובלים ממערכת שיניים לא בריאה כתוצאה ממחלות חניכיים או ריקבון שיניים שנוצרו בעקבות הזנחה ארוכת שנים של חלל הפה. בנוסף, הטיפול מתאים לאנשים בעלי שיניים תותבות נשלפות המעוניינים לשפר את איכות חייהם ולבצע שחזור שיניים קבועות.

רבים חוששים לגשת לרופאי השיניים ולכן שיטת השתלות שיניים ביום אחד נותנת מענה גם לאוכלוסייה זו מרפאתנו מבצעת מאות טיפולי השתלות שיניים ביום אחד וצברנו ניסיון רב בתחום

נשמח להעמיד ניסיון זה לרשותכם לתאום פגישת ייעוץ אנא התקשרו למספר: 03-5470755