טיפולי שיניים שמחזיקים לטווח ארוך

השתלות שיניים ביום אחד מחזיקות לטווח ארוךזו לא קלישאה, זו האמת לאמיתה – כיום, ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד בלבד.
ברובם המכריע של המקרים, ההשתלה דורשת לכל היותר מפגש אחד בלבד וזמן ההחלמה מהטיפול לוקח מספר ימים.

מחסור בשיניים מקשה על אדם לאכול, ואף מהווה בעיה אסתטית שעשויה להוביל גם לבעיה חברתית. לכן, טיפול של השתלות שיניים ביום אחד מהווה פתרון מצוין לבעיות הללו.

אז איך זה קורה? כיום רופאים העובדים בשיטה מכינים את הכתרים והגשרים המותאמים לך באמצעות תוכנת מחשב. היכולת הטכנולוגית הזו, מאפשרת רמת דיוק גבוהה ביותר להתאמה הנדרשת עבורך. בשיטה הישנה, היה צורך לחכות מספר חודשים עד לתום התהליך,
אך כיום מטופלים רבים יעידו כי טיפול שהחל בבוקר, הסתיים בשעות אחר הצהריים עם שיניים חדשות לגמרי וכך מהלך החיים התקין אינו נפגע.

לפני שמתחילים טיפול השתלות שיניים ביום אחד, יש לבצע בדיקות התאמה הכוללות צילום של חלל הפה, צילום רנטגן וסריקתן של הלסתות. תוצאתן של בדיקות אלו יסייעו לרופא לקבוע היכן להניח את השתלים והתותבים. לאחר הבדיקות מגיעים לפגישת ייעוץ עם הרופא ובה יוחלט על אופן הטיפול, מחירו וסיכונים ותופעות לוואי אפשריות.

מחקרים מצביעים כי לשיטת השתלות שיניים ביום אחד אחוזי הצלחה גבוהים, וכי העצם הנבנית סביב שתלים שהעמיסו עליהם מיד, איכותית אף יותר מכזו שחיכו מספר חודשים לקליטתם (כנהוג בשיטה הישנה). כאמור, אותו תהליך הינו ארוך ולעתים מייגע. המטופל נטה לחוש כאבים ולברור את סוגי האוכל שיוכל לאכול באותה תקופה. לכן, המטרה היא להוציא את המטופל לאחר המפגש כשהוא יכול לחזור לתפקוד שיניים מלא ובמינימום כאב.

ומה עם התוצאות? התוצאות מראות חד משמעית כי השתלות שיניים ביום אחד מחזיקות לטווח ארוך ובאופן קבוע.