שיטות הטיפול להשתלת שיניים שנכשלה

תוכן עניינים

ענף רפואת השיניים עבר שינויים רבים במהלך השנים, שינויים אלו הפכו את חייהם של המטופלים לקלים יותר. בפרט חלה התפתחות משמעותית במקרה מקרה של שיניים חסרות.

תהליך השתלת שיניים ביום אחדתהליך השתלת שיניים ביום אחד הפך אפקטיבי ומהיר מאי פעם

במאמר הבא נסקור את השיטות הקיימות להשתלת שיניים ונעדכן בחידושים האחרונים בתחום. בנוסף, נפרסם מידע עדכני על שיטת אול און פור, השיטה המאפשרת לעבור השתלת שיניים ביום אחד .

תותבת נשלפת התותבת הנה מתקן מלאכותי, אשר באה להחליף שן טבעית. התותבת יכולה להחליף חלק מהשיניים או את כולן.  עם זאת, היא אינה מקובעת ללסת ולכן עלולה לזוז ולהפריע בזמן אכילה או דיבור.

גשר חרסינה שיני חרסינה מחוברות אחת לשנייה ונשענות על השיניים הקיצוניות על מנת להשלים מצב של שיניים חסרות. עם זאת,  במקרים רבים ישנו צורך להשחיז שיניים בריאות ולבצע בהן טיפולי שורש. בנוסף, עשוי להיות צורך בשן אחורית שתאחז את הגשר על מנת שיהיה לו במה להיאחז.

ביצוע שתלים –  בורג העשוי מטיטניום המוחדר לעצם הלסת ועליו מונח כתר חרסינה. מדובר בפתרון קבוע, אשר אינו נשלף מהפה ואינו מוביל לפגיעה בשיניים בריאות. עם זאת, קיימים מספר מגבלות בהחדרת שתלים דנטליים דוגמת עובי עצם, מגבלות אנטומיות, מגבלות גיל ועוד…

שיטת אול און פור (All On 4) – בשיטת אול און פור, ארבעה שתלים שמותאמים אישית למטופל מוחדרים לפיו כשעל על כל אחד מהם מורכבות בהברגה שיניים מושלמות וקבועות. הברגה זו על השתלים אינה ניתנת להוצאה בקלות על ידי שליפה. סיכויי הצלחת הטיפול הם גבוהים מאוד – 97%. היתרונות של שיטת אול און פור הם בכך שאין צורך בהשתלת עצם והרמת הסינוס, מדובר בטיפול קצר בן מספר שעות, כאשר הרכבת השיניים הקבועות נעשית ביום אחד.

מדובר פריצת דרך משמעותית ומתקדמת ביותר בתחום השתלת השיניים

יתרונות השיטה:
1. פעולה קצרה וממוקדת בת כמה שעות – השתלת שיניים ביום אחד.
2. השיטה מתאימה לכל אחד.
3. השיטה 
מונעת מסבל מיותר
4. 
הימנעות מכל פעולה של השתלות עצם והרמת סינוס וכו’.
5. 
סיכויי ההצלחה עומדים על 97 אחוזים  – מספר חסר תקדים למול השיטות האחרות.

למידע נוסף נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 03-5470755