הלבנת שיניים – גם אתה יכול

תהליך הלבנת שיניים, כפי שמובן מהכותרת, הוא תהליך ההופך את השיניים ללבנות יותר. כמה פעמים קרה לכם שצפיתם בסרט או בסדרה האהובה עליכם, ומחשבה עלתה בראשכם: “בא לי שיניים כמו שלו? ובכן, המרחק ביניכם לבין שיניים לבנות – קצר מתמיד.

מה מוביל לפגיעה באיכות השיניים?

ככל שעוברות השנים, שיניים מאבדות מאיכותן ומהצבע הטבעי שלהן, כתוצאה מגיל, עישון, שתייה מרובה של קפה וכו’. כאמור, כאשר השן מקבלת גוונים כהים, בריאות השן עלולה להיפגע ובמקרה כזה הלבנת שיניים יכולה סייע משמעותית.

תהליך הלבנה בלייזר

שיטת הלבנת שיניים בלייזר מתבצעת באופן חד פעמי, וכוללת טיפול שבו חומר ההלבנה נמרח על גבי השיניים ומופעל באמצעות קרן לייזר. הלבנת שיניים בממוצע תחזיק מעמד כ- 5-7 כאשר מדובר במטופלים לא מעשנים ו- 2-3 כאשר מדובר במטופלים מעשנים.

שמרו על בריאות השן

מומלץ מאוד לבקר אצל שיננית לפחות פעמיים בשנה. במהלך הטיפול, השיננית מסירה מהשיניים אבניות שהצטברו ומנקה אותן מלכלוכים נוספים שהצטברו.

התפקיד שלכם

טיפול קבוע אצל שיננית שומר על שיניים נקיות ויפות, אך יש לזכור שהאחריות לשמירה על השיניים חלה גם עליכם; צחצוח שיניים פעמיים ביום (ואפילו 3) ושימוש בחוט דנטלי יעזור לכם לשמור על איכות השיניים לטווח ארוך. הקפידו לצחצח את השיניים בצורה נכונה ואחראית.

למידע נוסף על טיפולי הלבנת שיניים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5470755.