השתלת שיניים ביום אחד – בחירת הרופא המטפל

ברור לכל כי ההחלטה לבצע השתלת שיניים אינה פשוטה, וכי בלא מעט מקרים הצורך מגיע מחוסר זמן והזנחה מתמשכת.
ההחלטה כשלעצמה ראויה לשבח ומהווה צעד גדול בדרך לשינוי.
צעד נוסף ומשמעותי מאין כמוהו הנו בחירת מרפאת השיניים המתאימה ביותר. השתלת שיניים ביום אחד מצריכה בחירת שיטות טיפול נכונה וכן כישורים ומיומנות מצד הרופא והצוות המטפל.

השתלות שיניים ביום אחד הינו הליך בו מוחלפות שיניים טבעיות פגומות בשיניים מלאכותיות.

בישראל ישנו אחוז השתלות שיניים הגבוה בעולם ביחס לאוכלוסיה – 400 שתלים לכ- 10,000 מטופלים. נתון זה מוביל לכך שישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום השתלות שיניים וישנן חברות ייצור שתלים ישראליות רבות. שיטת השתלת השיניים all on 4 הנה המתקדמת ביותר – היא מאפשרת לעבור השתלת שיניים ביום אחד.  עם זאת, מספר רופאי השיניים העוסקים בשיטה המקורית של ALL ON 4 נמוך מאוד.  

מרפאתו של ד”ר ערן פרמון היא הנציגה הישראלית של רשת המרפאות העולמית  Malo Clinic, מפתחת השיטה הייחודית להשתלות שיניים all on 4 . בשיטה זו המטופלים מקבלים פתרון חדשני, קל ומהיר. היתרון העיקרי של השיטה היא האפשרות לעבור את השתלת שיניים ביום אחד וכך להימנע מדחיית הטיפול בשל אילוצי זמן.

יתרונות נוספים של השיטה:

1. הימנעות מכל פעולה של השתלות עצם והרמת סינוש
2. מותאמת לכל אחד
3. אינה כרוכה בסבל מיותר
4. סיכויי הצלחתה עומדים על 97% – מספר חסר תקדים למול השיטות האחרות

בקליניקה תמצאו רופאים מומחים, ציוד ומכשור מתקדם בעזרתם מבוצעים הטיפולים בצורה המתקדמת ביותר.  צוות המרפאה בודק היטב את המטופל, מברר את ההיסטוריה הרפואית שלו, אילו תרופות הוא נוטל באופן קבוע, מבצע צילומי רנטגן והדמיות ממוחשבות להשתלת שיניים ביום אחד.  ההכנה המוקדמת מובילה להכנה ולביצוע מעולים – ומדויקים עבור המטופל.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בטלפון 03-5470755