שיטת אול און פור מול הגישה המסורתית

שיטת אול און פור למול הגישה המסורתיתתחום השתלות השיניים עבר שינויים רבים במהלך השנים. שינויים אלו הפכו את חייהם של המטופלים לקלים יותר, ונתנו להם אפשרויות בחירה מרובות יותר. לרבות טיפולים המאפשרים השתלת שיניים ביום אחד .

קיימות שתי גישות עיקריות לשיקום הלסת.
הגישה המסורתית –  בגישה זו מבצעים עקירות שיניים, וברוב המקרים גם השתלת עצם כאשר יש חוסר בחומר גרמי (בלסת העליונה, בכ- %60 מהמקרים, יש צורך בהליך הנקרא ”הרמת סינוס“ – השתלת עצם לחלל הסינוס) מוסיפים עצם סינתטית או עצמית לאזור העומד לעבור השתלה. ממתינים שישה עד תשעה חודשים ולאחר מכן מחדירים שמונה עד עשרה שתלים ללסת.

השיטה המודרנית- השתלת שיניים ביום אחד, אול און פור – השיטה הומצאה  לפני כ- 17 שנים על-ידי רופא פורטוגלי בשם פאולו מאלו. בשיטה זו מבצעים את כל העקירות ביום אחד, מחדירים מיד 4 שתלים בזוויות של עד 45 מעלות לכיסוי כל אורך הלסת (לא שתל סטנדרטי, אלא שתל ייחודי עם פני שטח ועיצוב ייעודיים לשיטה זו) ובעזרת טכנאי המוכשר לשיטה זו, בונים גשר שיניים המוברג לתוך השתלים. המתרפא יוצא מהמרפאה באותו היום עם שיניים קבועות בכל הפה.

התקדמות הטכנולוגיה הדנטלית וכניסה מסיבית של השתלות המבוצעות מיד לאחר עקירת השן מוסיפות לאתגר המוטל על הרופא. מנגד ההתקדמות בטכנולוגיית השתלים המתבטאת בפני שטח משופרים המאפשרים חיבור טוב יותר של השתל לעצם הסובבת, תוך קבלת יציבות מהירה ולאורך זמן של השתלים.

מעוניינים במידע נוסף אודות השתלת שיניים ביום אחד?
נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 03-5470755